Wyślij wiadomość
Rino Packaging Machinery Co., Ltd
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ellen

Numer telefonu : +86 13954185696

WhatsApp : +8613954185696

Free call
Rino Packaging Machinery Co., Ltd

Zadowolenie klienta to odwieczna pogoń za przedsiębiorstwami.

Rino Packaging Machinery Co., Ltd
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód
Rodzaj działalności: Producent, Sprzedawca
marki: RINO Ilość pracowników: 200~220
Coroczne wyprzedaże: 10000000-20000000 Rok założenia: 2006
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Rino jest szybko rozwijającą się firmą grupy, której głównym celem jest produkcja i eksport produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie, aby zaspokoić potrzeby najbardziej rygorystycznych nabywców.Wraz z rozwojem 20 lat, Rino Group założyła już fabrykę maszyn do druku fleksograficznego, fabrykę maszyn do ręcznego wycinania, fabrykę linii do produkcji tektury falistej w prowincji Hebei, fabrykę opakowań kartonowych i dział handlowy w prowincji Jinan Shandong, oddział zamorski w Chennai w Indiach.

 

Nasza firma ma prawie 20-letnie doświadczenie w produkcji opakowań kartonowych i profesjonalny zespół techniczny, który może zapewnić rozsądne rozwiązania opakowaniowe, obsługę posprzedażną, terminową i kompleksową dla każdego klienta.Dążąc do oferowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania i profesjonalnej obsługi, Utrzymując się nastawiony na wymagania klienta, oferując wysoką jakość, rozsądną cenę i serdeczną obsługę, które stworzyły unikalny tryb obsługi.

 

Szczerze oczekujemy współpracy ze wszystkimi globalnymi klientami na zasadach wzajemnego zaufania, wzajemnego zrozumienia i wzajemnych korzyści.

Historia

Firma Rino Packaging Machinery powstała w 2006 roku. Jej poprzedniczką była fabryka opakowań kartonowych i poligrafii.Dzięki ciągłemu rozwojowi stała się słynną grupą produkującą maszyny do produkcji tektury falistej w Chinach.Maszyny są sprzedawane na całym świecie i szakładać oddziały biurowew Indiach, Wietnamie, Bangladeszu itp.za granicą.


Od momentu powstania, jako swoją misję społeczną i program korporacyjny zawsze przyjmowała „dążenie do poprawy i wzbogacenia życia społecznego oraz przyczyniania się do rozwoju przemysłu opakowaniowego”.Aby osiągnąć bardziej prosperującą produkcję i promować rozwój społeczeństwa, Rino aktywnie angażuje się w globalne i wszechstronne badania, rozwój i działalność biznesową, począwszy od podstawowej technologii, technologii towarowej po nową technologię produkcji.


W 2018 r. Rino rozpoczął eksport maszyn i w krótkim czasie rozszerzył rynek na Azję Południowo-Wschodnią, Bliski Wschód, Amerykę Południową, Afrykę i inne miejsca.Miesięczna wielkość eksportu może osiągnąć 20-30 dużych maszyn, a udział eksportu stanowi 80%-90% całkowitych przychodów.

 

Od ponad 20 lat, opierając się na chłonnej krajowej i zagranicznej zaawansowanej technologii i rzemiośle, Rino gromadzi wieloletnie doświadczenie w branży tektury falistej.Dokładność, stabilność i niezawodność jej produktów objęła czołową pozycję w kraju, a jej produkty są stale ulepszane.W rozwoju produktów z wyższej półki.Dzięki zaawansowanej technologii, doskonałej jakości i doskonałej obsłudze produkty należą do czołówki krajowego przemysłu maszyn do pakowania kartonów, zorientowanych na rynek, badań naukowych jako lidera, innowacji jako środka i uważnego wykorzystywania rynków krajowych i zagranicznych.Rino zdobył zaufanie i uznanie klientów krajowych i zagranicznych dzięki doskonałej i profesjonalnej obsłudze przedsprzedażowej, sprzedażowej i posprzedażowej.Opierając się na nacisku na innowacje technologiczne, firma przywiązuje dużą wagę do zarządzania jakością, stale poprawia poziom usług i osiąga biznesowy zdrowy rozwój firmy.

 

Z sercem uczestniczymy w działaniach promocyjnych i wymiany branżowej.W długoterminowym procesie rozwoju firma nawiązała długoterminową, dobrą współpracę z wieloma dużymi fabrykami kartonów w kraju i za granicą, zapewniając doskonałą jakość produktu, dobrą wydajność produktu i wiodące zalety techniczne.Serdecznie zapraszamy klientów krajowych i zagranicznych do odwiedzenia naszej firmy w celu kontroli, wizyty i wymiany technicznej!

Usługa

Wsparcie techniczne przed sprzedażą:

Doświadczony personel przedsprzedażowy zapewni Państwu profesjonalną obsługę i odpowie na pytania.Zgodnie z konkretnymi wymaganiami sformułuj odpowiedni plan, propozycję pod klucz i kompleksową obsługę.

 

Punkt serwisowy:

Oddział i salon wystawowy w Wietnamie, Indiach, Bangladeszu.

Agenci na Bliskim Wschodzie w Meksyku.

Maszyny Rino są popularne i powszechnie używane w Argentynie, Rosji,

Węgry, Włochy, Egipt, Indie, Wietnam, Hiszpania, Iran, Turcja, Meksyk, Brazylia, Tajlandia, Indonezja, Filipiny i tak dalej.

Nieustannie rozwijaj nowe rynki i utrzymuj dotychczasowych klientów. Serdecznie witamy ludzi z wzniosłymi ideałami ze wszystkich krajów i regionów, aby dołączyli do nas i razem tworzyli blask.

 

Instalacja i szkolenie:

Rutynowe wsparcie techniczne.

Instrukcja instalacji na miejscu.

Szkolenie techniczne na miejscu i w fabryce.

 

Rozwiązywanie problemów:

Pomoc online do sprawdzania i rozwiązywania problemów z maszynami.

Lokalny zespół obsługi posprzedażowej przychodzi, aby rozwiązać awarię maszyny.

Napraw i wymień części.

 

Całodobowe połączenie alarmowe:

Jeśli masz jakiś problem ze sprzętem, zadzwoń na infolinię serwisową Rino, zajmiemy się jak najszybciej.

Infolinia serwisowa:0086 531 88870750

 

Zarządzanie reklamacjami:

Klient może zadzwonić na infolinię w sprawie usług lub reklamacji produktu.

Przetwarzanie i wyniki zostaną poinformowane klientowi w jak najkrótszym czasie.

Dział reklamacji będzie śledził opinie klienta, dopóki nasz klient nie zostanie usatysfakcjonowany.

 

Uszczelka:

1) Dobrze zapakowane folią z tworzywa sztucznego

2) Sklej drewnianą obudowę

 

Warunki dostarczenia:

Warunki (FOB, CIF i dodatkowe) podlegają międzynarodowym zasadom interpretacji terminów handlowych (INCOTERMS2000) wydanym przez Międzynarodową Izbę Handlową (ICC).

 

Warunki płatności:

30% T / T z góry, saldo przed dostawą.

Inne warunki płatności mogą zostać ustalone po uzgodnieniu przez obie strony.

 

Nasz zespół

Wybierz Rino, wybierz produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę.

 

Produkt dostosowany:
Nasza firma akceptuje usługi dostosowywania produktów i może produkować maszyny zgodnie z potrzebami klienta.Specyfikacje maszyny, kolory, nadruk logo mogą być produkowane zgodnie z wymaganiami klienta.Kupujący muszą jedynie określić wymagane specyfikacje i inne specjalne wymagania.

 

Obsługa klienta:
Wyślij zapytanie online, całodobowa infolinia 0086-531-888-70750

 

Zespół Szkoleniowy Instalacji:

Na życzenie kupującego sprzedający może zaoferować instalację i szkolenie na miejscu.Zasadniczo koszt wyjazdu naszego inżyniera za granicę na instalację i szkolenie, które obejmują opłaty wizowe, podróże i zakwaterowanie oraz dodatek w wysokości 100 USD / dzień, powinien ponieść kupujący.

 

Zespół badawczo-rozwojowy:

Profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży oraz bogactwo teorii i praktyki.

 

Kontrola jakości:

Ściśle kontroluj rozwój produktu i proces produkcji oraz dostarczaj klientom produkty wysokiej jakości.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość